Shokobox

Ärikingitused

Magusad kingitused Sinu ettevõtte logoga!

TOODETE UUE KATALOOGI VAATAMISEKS VAJUTA SIIA

JA ALLALAADIMISEKS SIIA

 

Mida kinkida oma töötajale või heale äripartnerile jõuludeks? Meil on lahendus olemas! Teie ettevõtte disainelementide ning värvilahendusega šokolaad või kinkekarp.

Kõik on üsna lihtne:

1. Vali Shokobox 2017-2018 kataloogist endale meelepärane kingi formaat

2. Kirjuta meile oma soovist täites tagasiside vormi lehe all või saada kiri info@shokobox.ee. Meile saab helistada tel. 585 77 194

3. Võtame teiega ühendust 24 tunni jooksul ja arutame võimalusi

Teie Shokobox

"Soovisime linnavalitsuse esinduskingitusteks kauni kujundusega šokolaadikarpe. Soodsaks pakkujaks osutus SHOKOBOX. Firmaga oli väga meeldiv suhelda, vaatamata sellele, et muutsime oma soove mitmeid kordi, tehti kõik kiiresti ja nõudmistele vastavalt ringi. Saime kauba kätte ja meile meeldis SHOKOBOX´i toode nii, et tellisime koheselt juurde mitmekordse koguse."

Pärnu Linnavalitsus, avalike suhete teenistus

"Illuka Vallavalitsus jäi šokolaadide teostusega rahule – šokolaad oli maitsev ja ümbris teostatud vastavalt tellimusele ja tähtaegadele. Tellida oli mugav kontorist lahkumata. Suur tänu meeldiva koostöö eest."

Alvi Karp, Illuka Vallavalitsus

"Suhtlus teie ettevõttega oli väga meeldiv. Alates hinnapäringute saatmisest kuni tellitud toodete kättesaamiseni. Vastused teilt tulid väga operatiivselt. Vaatamata sellele, et jäime tellimuse esitamisega väga viimasele minutile, suutsite tagada toodete õigeaegse tarne. Meeldiv oli ka see, et andsite jooksvalt teada võimalikust ajanihkest tellimuse tarnel."

Kerje Kivinurm, DPD Eesti AS

"Saime kätte tellitud šokolaadid. Kõik on täpselt nii nagu soovisime. Oleme tulemusega väga rahul. Suur tänu Teile kiire ja meeldiva teeninduse eest. Vajadusel kasutame Teie teenust ka tulevikus ja soovitame teistele Teid ka. Edu edaspidiseks!"

Ilona Soots, Soots Interface OÜ

 

MEID ON SAMUTI USALDANUD:

 

  

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Telefon:


Sisu: