Shokobox

Meist

Mis on Shokobox?

Oleme noor ning aktiivne meeskond, mis meeletult armastab maiustusi ja huumorit. Seetõttu otsustasime ühendada need kaks asja ja luua poe, mis pakuks ka teistele humoorika välimusega šokolaadi ja seda väga magusa hinnaga. Nii sai alguse Shokobox! Shokobox pole mitte lihtsalt šokolaad, esmalt on siiski tegemist positiivseid emotsioone pakkuva kingitusega, mis lisaks heale tujule on ka väga maitsev.

Mida pakub Shokobox?

Oma disainiga šokolaad

Shokobox pakub nii valmistooteid, kui ka tooteid teie enda disainiga. Kui plaanite tähistada sünnipäeva, juubelit, lapse sündi jne siis mõelge korra, kuidas saate üllatada külalisi. Meil on teile lahendus! Individuaalse disaini- või pildiga šokolaad on väga hea viis eristuda ja jääda meelde! Kasutage seda kutsetena oma üritusele, kinkige mälestuseks külalistele või pange auhinnaks nt seltskonna mängus. Valik on Teie!

Shokobox tuleb appi ka ettevõtetele, kes soovib teha oma töötajate- või partneritele kingitusi. Meil on pakkuda väga mitmeid kingituste formaate ning iga eelarvega ettevõte leiab siin kindlasti omale head ideed ärikingituseks.

Valmistooted

Meie toodetega saate üllatada oma lähedasi, sõpru, lapsi, kolleege ja tuttavaid. Shokoboxide ja -tahvlite valik on piisavalt lai ning igaüks olenemata soost ja vanusest leiaks just temale vajaliku toote. Meie loominguline protsess jätkub pidevalt ning oleme loomas ja täiendamas toodete valikut pidades silmas klientide huve ja soove.

Tutvuge meie toodetega, esitage tellimus ja juba paari päeva jooksul on magus ent omapärane kingitus Teil käes. Üllatage teisi...kinkige shokobox!

Shokotoodete sisu

Shokoboxide sees on valdavalt piimašokolaad (kakaosisaldus 32%), valitud tooted sisaldavad ka tumedat šokolaadi (kakaosisaldus 60-72%). Lisaks pakume "linnupiima" -ja pähklitäidisega komme.